چگونه از وبسایت خرید کنم؟

به طور کلی برای خرید چهار روش وجود دارد:

  1. خرید اینترنتی بصورت آنلاین (درگاه امن بانکی زرین پال)
  2. خرید اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی ما (کارت به کارت)
  3. خرید تلفنی
  4. خرید از فروشگاه ای-حرز بصورت حضوری
  • 1- برای خرید اینترنتی بصورت آنلاین، کافی است، روی خرید محصول مورد نظر کلیک کنید، و در صفحه ی پرداخت، مشخصات دقیق خود و آدرس و شماره تلفن خود را وارد کنید، و پس از پرداخت آنلاین،محصول آماده ارسال شده روز کاری بعد به آدرس شما ارسال  و پس از 3 روز کاری از طریق پست پیشتاز به شما تحویل داده میشود.
  • 2- شما عزیزان میتوانید با ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی ما محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. شبکه های اجتماعی ما اینستاگرام، تلگرام، ایتا، روبیکا، میباشد. با کلیک روی هر یک از موارد که راحت تر هستید، میتوانید با ارتباط با ادمین سفارش خود را تکمیل کنید.
  • 3- برای خرید تلفنی شما عزیزان میتوانید همه روزه از ساعت 9 صبح الی 21 با شماره فروشگاه ما (09999808318) تماس حاصل فرمایید و پس از ارائه ی اطلاعات خود و کارت به کارت کردن، سفارش خود را ثبت کنید.
  • 4- برای خریدحضوری، میتوانید به  محل دائمی فروشگاه ما به نشانی:  مشهد، چهارراه شهدا، بازار مرکزی، طبقه ی پایین، بازارچه طلا، پلاک 13 و 14 مراجعه کنید.

خبر خوب برای عزیزانی که ساکن مشهد مقدس میباشند این است که سفارش خود را همان روزی که ثبت میکنند، دریافت مینمایند. (با اسنپ باکس)