تاثیر حرز امام جواد (ع) برای ازدواج و بخت گشایی

آیا دعای حرز امام جواد برای ازدواج و بخت گشایی تاثیری دارد؟ معجزات حرز امام جواد برای ازدواج مشاهده شده‌است؟ در این مقاله از سایت ای-حرز به این سوالات مهم پاسخ داده‌ایم و همچنین یک دعای بخت گشایی بسیار قوی از احادیث معصومین را معرفی خواهیم نمود.

حرز امام جواد برای ازدواج

آیا دعای حرز امام جواد برای ازدواج توصیه شده و موثر است؟ به صورت تجربی توسط عده‌ای این خاصیت گاها بیان می‌شود اما در حقیقت به طور مستقیم در منابع خاصیت بخت گشایی برای حرز امام جواد (ع) بیان نشده‌است، هرچند که آیت الله بهجت در مواردی برای حل مشکلات بین زوجین استفاده از این حرز را توصیه نموده‌اند اما برای تسریع و تسهیل خود امر ازدواج خاصیتی برای آن ذکر نشده‌است. بنابراین دعای حرز امام جواد برای ازدواج صراحتا نیامده‌است.

توجه داشته باشید که خواص حرز امام جواد (ع) بشدت زیاد است خواصی همچون دفع چشم زخم، دفع بیماری، بلایای طبیعی و مخصوصا دفع سحر و جادو که از همین جهت درصورتی که حس می‌کنید توسط فرد یا افرادی مورد سحر قرار گرفته‌اید و بخت تان بسته شده‌است یا به چشم زخم و بدخواهی افرادی گرفتار شده‌اید در این صورت حرز امام جواد برای ازدواج ان‌شاءالله موثر خواهد بود و احتمالا به همین دلیل است که در بین برخی از مردم از این حرز برای ازدواج سریع یاد می‌شود.

همانطور که پیش‌تر بیان گردید خاصیت بخت گشایی مستقیما برای دعای حرز امام جواد (ع) ذکر نشده‌است (حداقل باتوجه به بررسی‌های ما اینچنین خاصیتی در متن دعا یافت نشد) اما برخی از افراد از خاصیت دفع سحر و باطل کردن چشم زخم حرز کبیر امام جواد (ع) استفاده نموده و تاثیر آن در امر ازدواج و بخت‌گشایی را شاهد بوده‌اند که توسط افراد مختلف این موضوع نقل شده‌است. شما هم اگر تجربه دیدن فواید و معجزات حرز امام جواد برای ازدواج را دارید می‌توانید در بخش نظرات بیان کنید تا دیگران نیز از این خواص بهره‌مند شوند.

معرفی دعا و حرز برای ازدواج سریع و بخت گشایی

از موثق‌ترین و بهترین انواع دعای گشایش بخت نگارش سوره احزاب بر پوست آهو می‌باشد. در کتاب البرهان فی تفسیر القرآن در جلد 6 صفحه 212 و در منابع دیگر از پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام صادق (ع) روایت گردیده‌ است که سوره احزاب را بر روی پوست آهو برای زیاد شدن خواستگاران و جذب توجه و میل آن‌ها بنویسید و در ظرفی درب بسته مانند کوزه درب بسته در منزل نگهداری کنید. از جمله فواید سوره احزاب روی پوست آهو می‌توان به زیاد شدن تعداد خواستگاران دختران مجرد آن منزل (طبق متن حدیث) اشاره نمود. با توجه به درخواست‌های بی‌شمار مشتریان محترم سایت  ای-حرز در بخش پشتیبانی سایت، اقدام به آماده‌سازی و کتابت سوره احزاب روی پوست آهوی اصلی نموده‌ایم. رعایت آداب کامل، اصل بودن پوست آهو و قیمت بسیار مناسب از جمله مزایای این محصول ویژه در فروشگاه ای-حرز  می‌باشد.

علیرضا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *